Dziś mamy 28 lipca 2021, środa, imieniny obchodzą:
04 listopada 2018
Podsumowanie drugiego z cyklu spotkań

„Być kobietą - w poszukiwaniu piękna"

fot. Powierzone

fot. Powierzone

Publikujemy relację uczestniczek drugiej edycji imprezy, która miała miejsce w świetlicy w Boluminie.

Zaproszone prelegentki zapoznały (oczywiście w wielkim skrócie) uczestniczki z trendami obowiązującymi w modzie i urodzie, a także przypomniały o konieczności dbania o swoje zdrowie.

Justyna Bronka omawiała problemy związane ze zdrowym stylem życia. Po prelekcji uczestniczki mogły bezpłatnie wykonać badanie składu masy ciała, co w dobie walki z otyłością cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Kolejnym zaproszonym prelegentem była pani Beata Kiełpińska, która zachęcała panie do samokontroli piersi, a także przedstawiła instruktaż dotykowego badania piersi.

Przypominamy! Październik to miesiąc walki z nowotworami piersi.

Panie Karolina i Magdalena - brafitterki- przypomniały najważniejsze elementy doboru biustonosza.

Po prelekcji można było w praktyce skorzystać z porad oraz zakupić bieliznę.

Po krótkiej przerwie na zdrowy deser, za sprawą pani Małgorzaty i Gabrieli uczestniczki przeniesione zostały w świat makijażu. Zaproszone prelegentki zapoznały z metodami odżywienia skóry po lecie oraz na ochotniczce wykonały przykładowy makijaż. W czasie trwania spotkania można było uzyskać poradę z powyższej tematyki oraz zakupić kosmetyki.

W trakcie spotkania pani Dorota - kosmetyczka zapoznała panie z metodami pielęgnacji dłoni oraz omówiła aktualne trendy w stylizacji paznokci.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykonywane przez panią Dorotę parafinowe zabiegi na dłonie.

Ostatnią zaproszoną prelegentką była Krystyna Ryska - stylistka wizerunku. Tym razem przesympatyczna pani Krystyna skoncentrowała się na doborze kolorystyki ubioru do indywidualnych cech naszych uczestniczek.

materiał: GOKiS DCh

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)