USTALENIA POLICJI
Głośny huk i zablokowane skrzyżowanie. Strażacy zabezpieczali miejsce kolizji
fot. Heron15 Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h
W sobotę, 13 września przed południem doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu #w Łochowicach. Zderzyły się dwa samochody osobowe – nissan micra oraz opel vectra.
Na miejsce natychmiast zadysponowano straż pożarną, która zabezpieczała teren zdarzenia i udzieliła pomocy uczestnikom.
Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, 21-letnia kierująca samochodem osobowym marki Nissan Micra nie ustąpiła pierwszeństwa w związku ze znakiem A7 i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo poruszającym się pojazdem osobowym marki Opel Vectra, którym podróżował mężczyzna wraz z pasażerką - poinformował st. sierż. Jakub Skrzypek - p.o. oficera prasowego KMP w Bydgoszczy.
55-letnia pasażerka vectry została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Doznała obrażeń powyżej 7 dni i w związku z tym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek - dodał Skrzypek. W tej sprawie toczy się postępowanie karne.
Apelujemy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonie skrzyżowań i przy ograniczonej widoczności.
Galeria
Czytaj również
- Pościg w Lisim Ogonie. Uciekinier ukradł rower dziecku i wpadł w lesie
- Policjant po służbie zatrzymał wandala. 34-latek malował filar wiaduktu
- Pawilon stanął w ogniu. Policjanci zatrzymali podejrzanego o podpalenie
- Przewrócone drzewo. Garaż został doszczętnie zniszczony
- 78 wypadków, 9 ofiar śmiertelnych. Policja podsumowała półmetek wakacji
Dodaj komentarz
Czy lasów w Polsce ubywa? Co mówią dane?
Według badania PBS 63% Polaków uważa, że lasów #w naszym kraju ubywa. To nieprawda. Od 1946 roku powierzchnia lasów w Polsce wzrosła z ok. 6,5 mln ha do 9,49 mln ha. W 2024 r. osiągnęła najwyższą wartość od rozpoczęcia współczesnych pomiarów.
(czytaj więcej)125. rocznica urodzin. Pamięć o bł. kardynale Wyszyńskim
Dziś, 3 sierpnia, przypada wyjątkowa#, 125. rocznica urodzin jednej z najważniejszych postaci w historii polskiego Kościoła i narodu – błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego.
(czytaj więcej)Próby drogowe prototypu "Komara". Szczytowa produkcja
W roku 1957 z ZZR w Bydgoszczy przystąpiono do #rozpoczęcia prac przygotowawczych do uruchomienia produkcji motorowerów. W tym czasie do produkcji motorowerów przystąpiono również w Zakładach Metalowych w Zakrzewie koło Wrocławia.
(czytaj więcej)Żmija na leśnej ścieżce? Bez paniki
Żmija na ścieżce? Bez paniki #- ona też nie planowała tego spotkania!
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!