Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:
25 maja 2022

Poświadczono nieprawdę ubezpieczycielowi. Teraz policja szuka świadków

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją bydgoskiej# komendy zwracają się z prośbą o# zgłoszenie się świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w przy ulicy Sieniewicza w Bydgoszczy. W tej sprawie jeden z uczestników poświadczył nieprawdę składając oświadczenie do ubezpieczyciela. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją bydgoskiej komendy  prowadzą postępowanie dotyczące poświadczenia nieprawdy przy składaniu do ubezpieczyciela oświadczenia dotyczącego zdarzenia drogowego, które miało miejsce 23 grudnia 2021 roku około godz. 14:20 przy ulicy Sienkiewicza w Bydgoszczy. Uczestniczyły w nim dwa pojazdy Daewoo Kalos koloru czerwonego oraz Hyundai Tucson koloru czarnego.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, które nie było wówczas zgłoszone policji.

Osoby będące świadkami, bądź posiadające wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ulicy Wojska Polskiego 4f. Informację można przekazać osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 47 751 14 19 w godzinach 7:30-15:30, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz.PGK-608/22.

Materiał: kom. Lidia Kowalska – Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

O braciach przesiąkniętych sportem! Rozmowa z Edwardem Mikrutem

Jakiś czas temu w Koronowie odbył się X Bieg Imienia Braci Mikrutów. Byli to# oszczepnicy ze wsi Wiewiórki, którzy osiedlili się na terenach Koronowa i na przełomie lat 20. i 30. ubiegłego wieku zapisali się na kartach polskiej historii sportu. Spotkaliśmy się z synem jednego z nich – Edwardem Mikrutem, aby przypomnieć historię rodziny, która „przesiąknęła sportem”.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj jest Dzień Psa. Leśnicy radzą, jak je wyprowadzać do lasu

Dzisiaj jest Dzień Psa i z tej okazji leśnicy z# Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu przypominają, co należy zrobić, aby spacer z psem po lesie był bezpieczny dla nas i naszych czworonogów.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)