Dziś mamy 29 stycznia 2023, niedziela, imieniny obchodzą:
11 października 2022

Poszła z mężem na grzyby i znikła. Liczne służby poszukiwały zaginioną 74-latkę

fot. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz/OSP Mąkowarsko

fot. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz/OSP Mąkowarsko

Wczoraj na terenie nieopodal miejscowości Kadzionka trwały# poszukiwania zaginionej 74-letniej kobiety. W akcję było zaangażowanych wiele służb.

Początek historii zaczyna się około godz. 15:00, kiedy zaginiona kobieta wraz ze swoim mężem wybrała się na grzyby w okolicach miejscowości Kadzionka. Po jakimś czasie 74-latka rozdzieliła się z mężem i się zgubiła. Koło godz. 18:30 zawiadomił policję o zaginięciu małżonki.

W akcji były zaangażowane liczne zastępy straży pożarnej, dwa z OSP Koronowo i po jednym z OSP Mąkowarsko, OSP Wierzchucin Królewski, OSP Gościeradz, OSP Huta, OSP Wilcze i patrole policji. Jak nam przekazała kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz, poszukiwania trwały do 20:10 kiedy policja znalazła kobietę w Lucimiu. Odnaleziona 74-latka była cała i zdrowa.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Gallus Anonimus, w dniu 21-10-2022 09:49:33 napisał:

    Niestety finał historii jest nieco inny. Kobieta została odnaleziona przez pracownika Służby Leśnej i przekazana w ręce policji. Proszę podawać precyzyjne informacje.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)