Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:
07 marca 2023

34-latek odpowie za posiadanie marihuany. W domu miał ponad pół kilograma

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Działania policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową# i Pseudokibiców bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 34-latka. Mieszkaniec powiatu bydgoskiego, w miejscu zamieszkania, posiadał ponad pół kilograma marihuany i przedmioty służące do prowadzenia tego nielegalnego procederu.

W ubiegły piątek (03.03.2023) bydgoscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dotarli do mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie zabronionych środków. By to potwierdzić pojechali do jego miejsca zamieszkania w jednej z podbydgoskich miejscowości. Zastali go wychodzącego z posesji.

Po przedstawieniu powodu wizyty przeszukali zajmowane przez niego lokale. W pokoju policjanci zabezpieczyli ponad 700 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana. Znajdowały się tam również woreczki strunowe służące do porcjowania narkotyków, gotówka oraz wagi elektroniczne. Ponadto podczas przeszukania budynku gospodarczego użytkowanego przez 34-latka ujawnili pomieszczenie służące do uprawy konopi indyjskich.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)