Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
29 września 2023

Finałowa Gala Orlen dla strażaków 2023. Druhowie odebrali czek

fot. OSP Łukowiec

fot. OSP Łukowiec

25 września 2023 roku zapisze się na zawsze w karatch historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowcu.

To wielki dzień dla jednostki jak i całej Gminy Sicienko. Przedstawiciele naszej OSP, Patryk Gołata oraz Mateusz Mazurkiewicz odebrali symboliczny czek podczas oficjalnej gali oraz reprezentowali również całe województwo kujawsko-pomorskie na scenie. Nie jesteśmy w stanie opisać jakie emocje towarzyszyły nam, wyróżnienie w postaci grantu ale i możliwość reprezentacji województwa to wielkie osiągnięcie wszystkich druhen i druhów służących w szeregach naszej jednostki. Od 2018 roku pokazujemy, że gdy się działa to naprawdę wiele można.

Warto wspomnieć dlaczego to wszystko tak działa. To po prostu rodzinna atmosfera panująca w remizie. Każdy z nas jest bliskim sąsiadem i znamy się od piaskownicy, a średnia wieku uprawnionych do działań ratowniczo-gaśniczych wynosi 29 lat. Wracając do uroczystej gali. Podczas trwania uroczystości swoje przemówienia wygłosili, Pani Katarzyna Różycka prezes Fundacji Orlen, Daniel Obajtek prezes PKN Orlen oraz nadbryg. Krzysztof Hajduk Zastępca Komendanta Głównego PSP. Jednostki które reprezentowały swoje województwa czeki otrzymały z rąk Pani Prezes Fundacji Orlen Katarzyny Różyckiej oraz Prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka. Na koniec jak podczas każdej gali odbył się koncert oraz uroczysty bankiet.

 

Pragniemy również pogratulować jednostce sąsiadującej z nami która zawsze chętna jest do współpracy. Gratulujemy otrzymania grantu.

Ochotnicza Straż Pożarna Wierzchucin Królewski

Powtórkę transmisji gali można obejrzeć pod linkiem

Materiał: OSP Łukowiec

Oceń artykuł: 35 35

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)