Podsumowanie IV Kadencji Rady. Nagrodzono działaczy z powiatu bydgoskiego!

26 stycznia br. odbyło się ostatnie posiedzenie #Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego IV Kadencji (2019-2022). Podczas spotkania członkowie Rady otrzymali z rąk Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha podziękowania za aktywny udział i zaangażowanie w pracę Rady.
- „Cieszę się, że dzieliliście się swoim doświadczeniem i wspomagaliście Zarząd Powiatu i Radę Powiatu Bydgoskiego. A to wszystko dla dobra mieszkańców Naszego Powiatu” - mówił Starosta Bydgoski Wojciech Porzych.
W trakcie spotkania Przewodniczący Rady Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego Andrzej Kubiak podsumował cztery lata działalności Rady. Jednocześnie dziękując za zaangażowanie i współpracę: „Za nami cztery lata naszej wspólnej pracy i to w czasach ciężkich, bo w czasie pandemii Covid-19. Uważam, że daliśmy radę” – dodał.
Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego cechowała troska i odpowiedzialność za organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Bydgoskiego.
Po wyczerpaniu porządku obrad Przewodniczący zamknął posiedzenie.
Rada IV Kadencji (2019-2022) Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego reprezentowana była przez:
Siedmiu przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu bydgoskiego:
- Adam Brzozowski
- Anna Jakubczak
- Zbigniew Karnas
- Grzegorz Kruk – Sekretarz PRDPP
- Leszek Kuziak
- Andrzej Probant
- Magdalena Zuehlke – Zastępca Przewodniczącego PRDPP
Dwóch przedstawicieli Rady Powiatu Bydgoskiego:
- Romuald Góralczyk
- Elżbieta Wysocka
Dwóch przedstawicieli Zarządu Powiatu Bydgoskiego:
- Bashar Al-Shaer,
- Andrzej Kubiak – Przewodniczący PRDPP
Materiał: Powiat Bydgoski
Galeria











Czytaj również
- Inauguracja nowego gremium. Będą wspierać władze powiatu
- 15. rocznica katastrofy smoleńskiej. Uczczono pamięć o ofiarach
- Skrzyżowanie drogi wojewódzkie z krajową. Zmiana organizacji ruchu
- Szkolenie w siedzbie Starostwa. Zagrożenia "prania pieniędzy"
- 20. rocznica śmierci Jana Pawła II. Złożono kwiaty pod pomnikiem
Dodaj komentarz
Renta socjalna. Ile wynosi i kto może ją otrzymać?

Renta socjalna to świadczenie, które nie jest uzależnione# ani od stażu pracy, ani od pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Aby jednak móc ją otrzymać, należy spełnić określone warunki. Od marca jej wysokość wzrosła do 1878,91 zł brutto.
(czytaj więcej)Wypłata świadczeń z ZUS. Coraz częściej wpływa na konto

Klienci coraz częściej decydują się na przekazywanie świadczeń# długoterminowych z ZUS, takich jak emerytura, renta czy nauczycielskie świadczenie kompensacyjne, na swoje konto bankowe. Spośród około 8,8 mln osób, którym ZUS co miesiąc wypłaca świadczenia emerytalno-rentowe 7 mln otrzymuje te środki w formie przelewu na konto w banku. W lutym br. wskaźnik ubankowienia w kraju wyniósł 79,9 proc., a w regionie 81,5 proc.
(czytaj więcej)To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat #odnotowano w Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!