Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2021

Unia zna rywali. Z kim zmierzą się w nowym sezonie

fot. archiwum

fot. archiwum

Piłkarze soleckiej Unii znają już rywali, z którymi zmierzą się# w rozgrywkach czwartej ligi. Na początku 7 sierpnia Unia jedzie na gościnny występ do Mogilna z miejscową Pogonią!

Zespół trenera Jakuba Grzelczaka jest gotowy na zmagania ligowe. Oto kluby, z którymi Unia zmierzy się w nadchodzącym sezonie: KS Chełminianka Chełmno, KS Legia Chełmża, BKS Sparta Brodnica, lech-rypin.pl, KS Wda Świecie, LKS Start Pruszcz, MLKS Unia Gniewkowo, Notecianka Pakość, Sportis Social Football Club, Włocłavia Szlachta Kujaw Włocławek, Lider Włocławek, Pogoń Mogilno, Orlęta Aleksandrów Kujawski, KS Pomorzanin Toruń, Chemik Moderator Bydgoszcz, Budowlany KS Bydgoszcz, MGKS Kujawianka Izbica Kujawska.
Unia rozegrała już sparingi. 17 lipca solecczanie zremisowali 2:2 z Unią Janikowo. W konkursie rzutów karnych wygrał Solec Kuj. 21 lipca Unia uległa 1:4 LKS Start Pruszcz. Gola zdobył Krzysztof Szal. Natomiast 24 lipca Unia przegrała 1:3 z Elaną Toruń. Warto odnotować obronę przez Mateusza Skowrońskiego w 43’ rzutu karnego!
Przed sezonem Unia się wzmocniła. Do zespołu dołączył pomocnik – Japończyk Masato Hayashi, który grał w zespołach Mustang Ostaszewo, KS Pomorzanin Toruń oraz w klubach w Japonii. Do drużyny Unii dołączył również Mikołaj Góralski, który wcześniej reprezentował barwy klubów: Pomorzanin Toruń i Elana Toruń.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Wzroku. Specjaliści apelują, aby nie zwlekać z badaniami

14 października 2021 roku przypada Światowy Dzień Wzroku, który w# tym roku koncentruje się wokół tematu #LoveYourEyes.

(czytaj więcej)
0

Dzień przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. Startuje kolejny projekt

18 października już po raz 15. obchodzimy Europejski Dzień przeciwko# Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. Przy tej okazji Biuro Prewencji i Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji rozpoczynają działania w ramach ogólnopolskiego projektu pn. „Identyfikacja ofiar handlu ludźmi jako podstawa uzyskania wsparcia przez pokrzywdzonego”, realizowanego w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego: instrumentu współpracy policyjnej, zapobiegania i zwalczania przestępczości oraz zarządzania kryzysowego.

(czytaj więcej)