Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:
10 marca 2023

Wjeżdżał na chodnik i zmuszał pieszych do ucieczki. Policja prosi o kontakt

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu# Policji Bydgoszcz-Szwederowo prowadzą śledztwo dotyczące zdarzenia, w którym zatrzymany kierowca BMW sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu drogowym.

Mężczyzna poruszając się ulicami Magnuszewską, Gniewkowską, Rondem Toruńskim, Bełzy, Bośniacką wielokrotnie wjeżdżał na chodnik, czym zmuszał pieszych do gwałtownej ucieczki. Ponadto nie reagował na polecenia policjantów, którzy jadąc radiowozem dawali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania i kontynuował ucieczkę. Zdarzenie miało miejsce 16 stycznia 2023 roku w Bydgoszczy.

Policjanci proszą o kontakt osoby pokrzywdzone, które zmuszone były do ucieczki przed jadącym chodnikiem bmw, a także osoby, które były naocznymi świadkami opisanego zdarzenia

Pokrzywdzeni i świadkowie proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo. Informację można przekazać osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 47 751 52 16 (numer do policjanta prowadzącego postępowanie), a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz.II Kr 230/23.

Źrodło: KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)