Dziś mamy 28 lipca 2021, środa, imieniny obchodzą:
28 września 2018

Kobieta – kierowca w szpitalu

fot. OSP DCh

fot. OSP DCh

27 września służby ratownicze powiadomiono o wypadku w Dąbrowie Chełmińskiej.

Do zdarzenia doszło około godziny 8.20 na ul. Chełmińskiej w Dąbrowie Chełmińskiej. - Kierująca samochodu osobowego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo po czym „dachowała”. Kobieta została zabrana do szpitala na dalsza badania – informują druhowie z OSP Dąbrowa Chełmińska, którzy zabezpieczali miejsce wypadku. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia auta z przebiegającą zwierzyną leśną – informuje z kolei podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. Policjanci wciąż prowadza dochodzenie w tej sprawie, które ma ustalić przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)