Dziś mamy 28 lipca 2021, środa, imieniny obchodzą:
15 listopada 2018
Przyłącze do przepompowni miało być na chwile a minęły właśnie 3 lata

Na koszt mieszkańca

fot. Powierzone

fot. Powierzone

- Podczas budowy kanalizacji w miejscowości Lisi Ogon okazało się ze projektant nie przewidział przyłączy energetycznych do jednej z przepompowni – informuje czytelnik.

- A, że termin zakończenia się zbliżał, jak wiadomo na przyłącze energetyczne potrzebne by był projekt, pozwolenie itd czyli głównie czas, to kierownik referatu inwestycji zaczyna chodzić z prośbą po mieszkańcach, którzy mieszkają blisko przepompowni żeby od nich "pożyczyć" dosłownie na moment trochę prądu – pisze nam mieszkaniec gminy Białe Błota. – Kierownik zapewniał, że bez zbędnej zwłoki gmina zrobi przyłącze, tylko teraz do odbioru potrzebny jest prąd. Pechowo, jeden z mieszkańców się zgodził, bo przecież to dla wspólnego dobra – opisuje dalszy przebieg wydarzeń.

- Mijają już trzy lata. Przepompownia jest podłączona na prądzie od osoby fizycznej i nikt z gminy nic z tym nie zamierza zrobić. Już nie raz mówiłem znajomemu - weź to odłącz jak "ścieki zaleją tych, którzy są niżej, to oni już zrobią taki raban w urzędzie”. No ale to dobry człowiek i dalej czeka – czytamy.

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)